Archiv článků

Historické foto

Dodány všechny chybějící fotky. Nově 1.-9. ročník - ZDE a 10.-26.ročník ZDE. Kvalita fotografií není zrovna nejlepší, ale to je dáno tím, že jsou všechny fotky naskenovány z naší kroniky. Ale to vás snad neodradí od nahlédnutí do historie tohoto běhu.
Celý článek

32. ROČNÍK -28.11.2015

  předškoláci - 500m   Umístění Jméno Čas 1. Jeriová Natálie 2:07 2. Kyselová Monika 2:25 3. Valdmanová Anna 2:34 4. Albrecht Šimon 3:40     do 8mi let - děti...
Celý článek

Pozvánka na 32. ročník

Letos se pořádá již 32. roční Kružské Kundratické. Závod se bude konat 28. listopadu a to od 14:00 u kružské sokolovny. Startovné stačí půl hodiny předem.
Celý článek

Informace pro návštěvníky

Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou distribuci článků až k čtenáři můžete využít RSS kanály.
Celý článek

Webová prezentace byla spuštěna

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace. V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a jaké...
Celý článek